Кметът на район "Средец" Трайчо Трайков публикува във Фейсбук преди един час. Ето какво написа той: "В петък имах доста дълъг разговор с шефката на дирекция Сигурност в Столична община, която твърдеше, че няма основание за премахване на това от снимката. Предложих и да си представи "нейното име - убиец" на петнайсетметров винил пред президентството и явно съветът ми е свършил работа, защото тази сутрин вече го няма. 

Това обаче е пореден случай, в който тези хора безпроблемно съгласуват в СО акциите си и се надявам това безхаберие да е за последно. Иначе честит празник на всички, които се вълнуват от хубавите неща в живота!"