Читател на Sofia24.bg се свърза с нас, за да изрази възмущението си от факта, че дори и в светлата част на денонощието уличните лампи в столицата работят.
Наистина от снимките е видно, че осветлението по бул. "България" свети с пълна сила.
"Уличното осветление по бул. "България" свети посред бял ден. Снимките са направени в ранния следобед", пише нашият читател.
Най-вероятно уличните лампи са оставени в това състояние по невнимание или просто фирмата по поддръжка на уличното осветление прави някакви проби.
Факт е обаче, че се харчи електроенергия, за която плащат данъкоплатците в София.
Зареждане ...


16:17 / 11.10.2024
2201





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.