Кола гори на Софийския околовръстен път. Това научи репортер на Sofia24.bg чрез социалната мрежа Фейсбук.

Към момента няма данни за пострадали. Клипче беше качено в мрежата. Споделяме го с вас сега. Припомняме ви да шофирате внимателно и да спазвате правилата за движение по пътищата.