Кола гори в локалното платно на кв. "Филиповци" в София. Това стана ясно от видео, публикувано във Фейсбук, научи Sofia24.bg.

Към момента няма данни за пострадали. На кадрите се виждат автомобили, които са отбили, явно, за да помогнат. Няма информация за полиция на място или пожарна.