Лошото време донесе със себе си суматоха и на пътя. Кола пропадна на кръстовището между бул. "Христо Ботев" и бул. "Тодор Александров" в София, предаде репортер на Sofia24.bg. Снимката бе качена в голяма Фейсбук група.

Припомняме, че в района на пл. "Възраждане" се извършва ремонт на трамвайното трасе и поради тази причина движението по бул. "Христо Ботев" е ограничено.

"Само ще ви кажа, че точно там където е пропаднала е ремонтирано!!! Не е дупка, не е и здраво, явно... Копаят и пълнят по-нагоре и малко по-надолу! Посока пл. "Възраждане" и реципрочно към ул. "Пиротска", коментира столичанин под снимката.

Други пък решиха да се подиграят и да намесят лошото време:

"Заваля дъжд и се почна";

"Малко да валне и почват да се млатят";

"Когато спасяваш света с електрически Мини Купър, но нямаш акъл да спасиш себе си";

"Оставете я в бетона като паметник на простотията".