Вчера около 15.00 часа на пътя Бургас – Созопол, км 252 в посока Созопол, на отбивката за кв. "Крайморие", автобус "Мерцедес Туризмо", със софийска регистрация, управляван от 59-годишен софиянец, преминава през неравност на пътя. Това е причината стоящата права и нямаща никаква опора 73-годишна пътничка от София да падне на пода в автобуса.
Жената е настанена за лечение в УМБАЛ – Бургас с компресионна фрактура на прешлен.
Зареждане ...


09:13 / 22.06.2022
1322







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.