Куче ухапа жена в софийско село, стопанинът избяга, съобщиха от полицията.
На 20 юни е постъпил сигнал от жител на село Реброво, че съпругата му е била ухапана по китката от куче.
На адреса са изпратени униформени и екип на Спешен медицински център-Своге. По думите му след инцидента стопанинът е напуснал местопроизшествието заедно с кучето.
Пострадалата жена е прегледана и освободена - със следи от захапката на животното. За случая са уведомени дежурният служител и екологът на Община Своге. Регистрирана е преписка.
Зареждане ...


14:33 / 21.06.2022
474





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.