Лек автомобил "Форд" се заби в мантинелата на бул. "Тодор Александров" и си разби бронята. Това става ясно от снимки в социалната мрежа Фейсбук, видя Sofia24.bg.

Не се съобщава за пострадали, сигнал е подаден на 112, казват очевидци. Към момента не се е образувало задръстване в района и движението е спокойно.