Лек автомобил "Форд" се заби в мантинелата на бул. "Тодор Александров" и си разби бронята. Това става ясно от снимки в социалната мрежа Фейсбук, видя Sofia24.bg.
Не се съобщава за пострадали, сигнал е подаден на 112, казват очевидци. Към момента не се е образувало задръстване в района и движението е спокойно.
Зареждане ...


20:00 / 23.06.2022
4755





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.