Лека катастрофа е станала на "триъгълника на властта", пред Министерски съвет в София. За това съобщи столичанин във Фейсбук, научи Sofia24.bg. Образувало се е задръстване. Ето какво пише той:

Жена с "Тойота" ме удари на светофара до Министерски съвет. Спрял съм на червен светофар, тя не била видяла, че е червен и, че имало спряла кола . Чакаме КАТ в момента, по възможност избягвайте района - задръстено е движението.

Напомняме ви да шофирате внимателно и да спазвате правилата за движение по пътя!