На протеста пред паметника на Съветската армия се появиха едни от знаковите лица на ГЕРБ - Даниел Митов и Георг Георгиев.
Бившите управляващи бяха посрещнати с множество освирквания и възгласи "червени боклуци", "вън" и "махайте се"!
Двамата политици бяха изпроводени от тълпата със снежни топки.
Протестиращите изпълниха заканата си и започнаха да пишат със спрей по монумента, предаде репортер на Sofia24.bg.
Недоволството на гражданите е продиктувано от присъствието на паметника на Съветската армия в центъра на София. Те искат неговото премахване.
Зареждане ...


17:16 / 27.02.2022
2147






еди мърфи
на 28.02.2022 г.
абе те да ги бяха ошамарили малко че се навират навсякъде само и само да се видят по телевизора
локомотив пд
на 27.02.2022 г.
Гербавите не разбраха ли ,че никъде не са желани.
Чопър
на 27.02.2022 г.
Никой не може да ме изгони да се изразя ако ще и с лайна. Изкуството не търпи политици.
Незнам
на 27.02.2022 г.
Точно пък Митов да е червен...хахаха. Ей тва сме българите за едно нещо не можем се обединим! И даже тук не става въпрос да се обединят русофоби и русофили...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.