МВР обяви код "Тайфун“ и изкара всички полицаи на улицата заради показното убийство, което разтърси София. Органите на реда издирват стрелеца, отнел живота на бившия им колега, съобщава "Телеграф".
По неофициална информация става въпрос за убит началник на Криминална полиция в столичното 2-ро Районно. Уволнен е от системата преди повече от 10 години.
Издирван е от полицията след разкриването на поредица от нелегални цигарени фабрики.
Зареждане ...


12:45 / 25.03.2022
1038






еди мърфи
на 25.03.2022 г.
полицията го издирвала,но който трябва го е намерил-станахме като мафията-забъркаш ли се можеш да излезеш само мъртъв-питам се колко ли дълбоко си в лай...а за да те застрелят
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.