Районната администрация започна мащабни ремонти на пейките в “Изток", “Изгрев" и “Дианабад", научи Sofia24.bg.
Ето какво написа д-р Делян Георгиев на своя личен профил във Фейсбук:
"На по-късен етап, по проект на МКБППМН, към работниците ще се присъединят и множество ученици от район “Изгрев", като част от инициатива на нашата община, за борба с вандалските прояви и агресията сред подрастващите. По този начин, на децата нагледно ще бъде показано, че трудът на всеки човек е от значение и трябва са се уважава, а вандализмът ощетява всички нас".
Зареждане ...


13:35 / 16.03.2022
511




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.