Две мелета в час пик в центъра на София.
Челна катастрофа между луксозен "Мерцедес" и тролей на столичния градски транспорт е станала на площад "Ручей". За инцидента съобщиха очевидци от фейсбук групата "Катастрофи в София". Към момента не са ясни причините за сблъсъка, както и дали има пострадали.
От снимки на потребители се виждат щети по лекия автомобил, предницата на возилото е смачкана.
Станала е и втора катастрофа на кръстовището на бул. "Никола Петков" и ул. "Евлия Челеби" в София. Ударили са се лек автомобил и моторист. По непотвърдена информация е пострадал шофьорът на мотора. На място са пристигнали полиция и Бърза помощ.
Зареждане ...


20:35 / 18.08.2022
1185







еди мърфи
на 18.08.2022 г.
тарикати големи,но с тролей немож се бори
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.