От днес синята и зелената зона за паркине в София се разширява, съобщиха от Центъра за градска мобилност.
Според решението на Столичния общински съвет, се променя и работното време на синя зона, както и се въвежда платено локално паркиране за живущите в новите участъци.
За сметка на всичко това хората плащат и какво получават? Разбити тротоари. Ето какво споделя потребител на социалната мрежа Фейсбук:
Това е ул. “Средна гора", на 50 метра от община “Възраждане", от днес вече е “Синя зона"!
През 2019 година обещават да бъде оправена. Тротоарите са в окаяно състояние също! Преди няколко месеца предизборното обещание от бившите управляващи беше същото като от 2019г.
Е, резултата се вижда - едвам минаваме по тротоарите, чупим си автомобилите на улицата, но ще плащаме зона. Можете ли да ми кажете в кой ден се празнува Ден на лъжата?
Защото трябва да изпратя поздрави на няколко души. МАЙКИТЕ С КОЛИЧКИТЕ ОТ КЪДЕ ДА МИНАТ???
Зареждане ...


16:27 / 01.12.2021
873






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.