В София се проведе мирно шествие в подкрепа на Украйна. То започна от площад "Независимост" в деня, в който се навършва един месец от началото на войната.
Хората, които са се събрали, подкрепят и призива на президента Володимир Зеленски на 24 март демонстрации срещу войната да има в целия свят.
Протестиращите не одобряват и действията на Руското посолство у нас. Според тях от там се правят опити да се диктува дневният ред в държавата.
Хората настояват и страната ни да заеме по-твърда позиция в подкрепа на Украйна. Искат и руският посланик в България Елеонора Митрофанова да напусне поста си.
Зареждане ...


19:40 / 24.03.2022
562






So what
на 24.03.2022 г.
Всеки украинец струва на държавата 40 лв на ден. Само за сравнение: 45 лв е месечната "дажба" за дете на български гражданин. Да не говорим, какво става по морето. Пълно е с украинци със скъпи джипове, да не говорим, че се държат все едно ние сме в тяхната държава. Нагли и нахални....
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.