Поради извършване на реконструкции по топлопреносната мрежа временно ще бъде преустановено топлоподаването към на адреси в жк. "Младост“ част 3, съобщиха от "Топлофикация София“.
Без топла вода остават:
- бл. № № 367, 370 от 18 август до 7 септември
- бл. № № 366, 369 от 30 август до 18 септември
- бл. № № 371, 372, 373 от 7 до 30 септември
- бл. № 365 от 9 до 21 септември
- ССВУ "М. Атанасов“ от 17 до 30 септември
Зареждане ...


10:00 / 02.08.2022
1265





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.