Поради извършване на реконструкции по топлопреносната мрежа временно ще бъде преустановено топлоподаването към на адреси в жк. "Младост“ част 3, съобщиха от "Топлофикация София“.

Без топла вода остават:

- бл. № № 367, 370 от 18 август до 7 септември

- бл. № № 366, 369 от 30 август до 18 септември

- бл. № № 371, 372, 373 от 7 до 30 септември

- бл. № 365 от 9 до 21 септември

- ССВУ "М. Атанасов“ от 17 до 30 септември