Столицата се опразни за празниците, но не достатъчно, че да няма изцепки от страна на шофьорите. В конкретния случай става въпрос за изключително нагло паркиране на столичанин, видя Sofia24.bg.
Автомобилът е спрян на тротоара, мистериозно "прескочил" дори колчетата. Случката се е развила точно до входа на паркинга на Mall of Sofia, близо до центъра на столицата.
На фона на празна София и изобилие от места за спиране - шофьорът няма оправдание за наглата си постъпка.
"Друго си е в хола да си я паркира да не я открадне някой", гласи коментар под снимката.
"Спрял съм така,защото стоварям компоти от село, а Вие снимате! Събота и неделя направихме136 буркани с компот!!! На Вас не Ви ли се е случвало?!", коментира друг мъж. Дали той обаче е собственикът на автомобила, или просто се шегува - остава загадка.
Зареждане ...


22:07 / 29.12.2022
631





Анонимен
на 30.12.2022 г.
Гравитацията и простотията нямат празници
Анонимен
на 30.12.2022 г.
гумите на парцали и чакмака, после да я паркира в Металекса
Razli4en
на 29.12.2022 г.
Като няма контрол...може да правиш каквото си искаш...разградена държава...жалка картина...анархия.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.