Мотоциклетист е катастрофирал в столицата, научи Sofia24.bg. По информация на очевидец по бул. "Христо Ботев“ той се е опитал да избяга от патрулка. Младежът е завил по бул. "Мария Луиза“, като гонката е продължила до кръстовището на бул. "Рожен“ с ул. "Петър Панайотов“.

Там моторът се удря в преминаващ автомобил, а после и във втори в близост до стадион "Локомотив". Мотористът е жив е и му оказана първа медицинска помощ. На мястото е пристигнала линейка.