Мъж с положителен полеви тест за наркотици блъсна с мотопеда си жена в София, съобщава NOVA. Инцидентът е станал на кръстовището на бул. “Симеоновско шосе" и ул. “21 век" във вторник.
37-годишният водач на мотопед прави ляв завой на зелен светофар на бул. “Симеоновско шосе". През това време 43-годишната жена също пресича на зелен сигнал, когато мотопедиста я блъска. По думите му той не я е видял.
Полевият тест на мотопедиста отчита употреба на канабис. Той е задържан. Пострадалата е със счупен нос.
Зареждане ...


17:11 / 19.07.2022
749





red_shark_L
на 19.07.2022 г.
Аман от наркомани!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.