Витоша, така изглежда Витоша!!! На такава публикация попадна Sofia24.bg във Фейсбук.
Мъж се възмущава от видяното, като споделя и снимки с хората в мрежата, пишейки следното: Забелязъл съм една "малка" разлика между хората отиващи в планината с раници и тези с пликчета BILLA, Kaufland или LIDL.
В планината боклук не се оставя и то без значение дали има или няма кофи!!!
Зареждане ...


10:34 / 08.08.2022
1068







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.