Мъж реши да отдаде почит на по-възрастното поколение и да направи реверанс към външния вид на двама пенсионери, които явно не обличат каквото им падне, а демонстрират стил /привичен за тяхната възраст, естествено/. Постът не остана незабелязан от Sofia24.bg.
Добрите думи бързо бяха попарени от хейтъри в мрежата:
Пенсионери, пазаруващи от пазара с найлонови торби, обути в турски чехли, с маски на брадите ви е аристократично….и ги смятате за аристократи заради платнената торба от била …
Авторът на публикацията кротко обясни:
Аз не коментирам аристократичността на който и да било, а корените на двойката!
Намериха се и хора, които разбраха какво ни показва:
Софиянци от поколения. Все още има такива... За радост.
Зареждане ...


17:51 / 22.09.2022
471





Анонимен
на 26.09.2022 г.
Защо не са със скъсани панталони дънки и гуменки и кецове Това е което се питат младите ПРОСТАЦИ С такива преди ДЕМОКРАЦИТА ходеха само братята РОМИ
Анонимен
на 22.09.2022 г.
Жената е Ангелина, доктор,която е направила църква в село Згориград.Господ здраве да и дава!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.