Мъж извършва системни кражби от столични малки магазини. Това стана ясно след публикувани кадри в социалната мрежа Фейсбук, научи Sofia24.bg. На видеото се вижда как човекът най-спокойно си влиза, взима бутилка алкохол и си излиза без никакъв проблем.

По коментарите на столичани става ясно, че два пъти се е опитвал да краде от друг магазин, а този обект от видеото явно е поредният. 

"На този явно днес му е ден за пазар. Гледам го и в друг магазин е краднал", пише мъж под публикацията.