На 30 май 2022 година от 15:30 часа ще бъде измерено качеството на пътната маркировка в района на Северна скоростна тангента на София. Измерването ще се извърши с апаратура на акредитирана по всички стандарти на ЕС лаборатория, която идва от Хърватия специално за събитието. Тя е на Техническия университет в Загреб, а мероприятието е първо по рода си у нас чрез използване на тази апаратура.
На измерването ще присъстват представители на МРРБ - заместник-министър Явор Пенчев, както и Екатерина Граматикова, началник на политическия кабинет на министър Гроздан Караджов. Сборният пункт е на км 12+500 на път II-18 (Западна дъга на Софийски околовръстен път) при отбивката (кръговото кръстовище) за бул. "Ломско шосе" и за път II-81 за град Лом.
Зареждане ...


10:23 / 29.05.2022
678




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.