На Велика събота ретро трамвай ще вози столичани от 11:00 до 13:00 часа съобщиха от ЦГМ. Маршрутът му е: от ТМ депо "Банишора“ – пл. "Централна гара“ – Централни хали – пл. "Света Неделя“ – по ул. "Граф Игнатиев“ до пл. "Журналист“. Трамваят ще спира на всички спирки. А аниматор ще посреща деца и родители.
От ЦГМ пожелаха на всички столичани светли и щастливи Великденски празници, озарени с радост и усмивки!
Зареждане ...


11:51 / 23.04.2022
922




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.