Нападение и обир на бензиностанция в София. Грабежът е станал в района на бул. "Ботевградско шосе", потвърдиха от СДВР.
Сигналът е подаден около 5:00 часа сутринта от служителя. Малко преди това той е бил нападнат от мъж, който е зареждал гориво.
Според първоначалната информация служителят е пострадал леко, а нападателят е отмъкнал малка сума оборотни пари. След това е избягал с автомобил. Продължава издирването му от полицията.
Зареждане ...


08:31 / 02.02.2022
1240






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.