Изключително тежко ПТП е станало на бул. "Ломско шосе" в столицата, преди моста на кв. "Обеля". За това сигнализират очевидци във Фейсбук, видя Sofia24.bg

Катастрофата е станала между три леки автомобила, а на място има полиция и пожарна. Движението се регулира. Образувало се е задръстване.

От пресцентъра на СДВР уточниха за Sofia24.bg, че има двама пострадали, а инцидентът е станал около 16:20 часа.