Два автомобила се сблъскаха на бул. "Сливница" в посока центъра на града, научи Sofia24.bg.

Затруднено е движението в района на инцидента. Установяват се причините, довели до катастрофата и има ли пострадали хора.

Във Фейсбук беше публикувано видео и снимка от мястото на инцидента. Ето част от коментарите. Публикуваме ги без редакторска намеса:

"Ееее не се спряха там точно"

"Таланти!"

"Не, че нещо, ама "Ауди" стремглаво се опитват да изместят БМВ-тата (беемведжия съм, убийте ме с камъни). Важното е хората да са добре и да внимават!"

"Тук в случая са се цунали две коли от една и съща марка. Ама гоУфу си е гоУф"