Сигнал за бомба доведе до евакуация на Летище София. Анонимният сигнал е получен в 16:04 ч. Евакуирани бяха и двата терминала.
При проверката, приключила около 18 ч., не е установено нищо притеснително.
Установено е, че тревогата е фалшива. Работата на летището продължава в нормален режим
Зареждане ...


18:36 / 11.07.2022
497





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.