Почистихме от графити емблематичната спирка "Оригами" в Дианабад. Това написаха от гражданската организация "Спаси София" в официалната си Фейсбук страница. Независимият общински съветник в СОС - Борис Бонев заедно с активисти изчистиха драсканиците от неприветливата спирка. 

"След като преди година се включихме в битката спирката да се възстанови, продължаваме да се грижим за нея. Почистихме я от непристойните политически драсканици и я боядисахме, за да бъде като нова. Недопустимите вандалски прояви, съчетани с липсата на поддръжка от общината, правят София неугледна и некомфортна. 

Нека сме отговорни и не превръщаме общия ни дом в кочина защото София заслужава повече!

#СпасиСофия #ГрадЗаХората #ЗаедноМожем", гласи публикацията.