За около 6 часа тази нощ се въвежда временно ограничение на движението по Околовръстния път на София - Южна дъга заради почистване на пътното платно. Създадена е организация на движение, съобщават от Столична община.
От 23.00 часа на 12 септември до 5.00 часа на 13 септември се забранява влизането на пътни превозни средства по централното северно и южно пътно платно на Софийски околовръстен път в участъка от бул. "Александър Малинов“ до бензиностанция "ЕКО“.
Движението на пътни превозни средства ще се извършва в локалните пътни платна в същия участък.
Зареждане ...


09:20 / 12.09.2022
725





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.