За около 6 часа тази нощ се въвежда временно ограничение на движението по Околовръстния път на София - Южна дъга заради почистване на пътното платно. Създадена е организация на движение, съобщават от Столична община. 

От 23.00 часа на 12 септември до 5.00 часа на 13 септември се забранява влизането на пътни превозни средства по централното северно и южно пътно платно на Софийски околовръстен път в участъка от бул. "Александър Малинов“ до бензиностанция "ЕКО“.

Движението на пътни превозни средства ще се извършва в локалните пътни платна в същия участък.