Обичайна гледка за почивните дни в София - стълпотворение от автомобили пред големите търговски вериги за храна и моловете.
Седмица преди Коледните празници, обаче задръстването е в пъти по-голямо.
Хора от групата "Забелязано в София", задават логичния въпрос: без пари ли дават нещо?
Софияници са възмутени и от това, че полицията, макар на място, не предприема никакви действия за регулиране на движението.
Зареждане ...


15:43 / 18.12.2021
628






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.