Наблюдателна млада дама публикува снимки във Фейсбук. На тях се виждат кабели, чиято първа предпазна обвивка вече е унищожена. Така те в най- скоро време може да се окажат опасни за преминаващите по тротоара пешеходци. 

"Не съм от този квартал, случайно минавах по тази улица", написа дамата в социалната мрежа. 

От коментара й става ясно, че кабелите се намират на улица "Цар Симеон" в София.

"Престъпно бездействие", написа млад господин в коментарите под снимките.