Столичани се възмутиха от опит за обезопасяване на шахта в кв. "Красна поляна" в София, видя Sofia24.bg. На снимката виждаме пропаднала шахта, в която са сложени няколко летви, които да сигнализират на водачи и пешаходци за заплахата.
Ето на каква публукация попаднахме във Фейсбук:
Как се маркират пропаднали шахти в София (като колкото и смешно да е това, което виждате, толкова е и жалко).
Аз едно не мога да разбера?!?!? Как за толкова години не се научиха как се правят тези шахти..., като или ще са под нивото на асфалта, или ще са на зигзаг през метър, или ще са пропаднали както тази от снимката...
Зареждане ...


09:46 / 12.08.2022
864





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.