Още 20 бр. незаконни гаражни клетки върху общински терени в ж.к. "Лагера" с премината цялостна административна процедура бяха премахнати през последната седмица. Това съобщи кметът на район "Красно село" Росина Станиславова.
Тя уточни, че към момента са премахнати общо 29 броя незаконни гаражни клетки.
Припомняме, че на 20 януари, след като само единици от сезираните собственици на гаражни клетки са предприели своевременни мерки за тяхното доброволно премахване и въз основа на предварително съставен рагистър, проведени административни процедури и сключен договор с външен изпълнител - районната администрация започна принудителното премахване на част от обектите, разположени върху проектното трасе на ул. "Добротица Деспот“ в ж.к. "Лагера“
Зареждане ...


09:26 / 31.01.2022
400




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.