На интересна гледка се натъкна Sofia24.bg. Нагъл софиянец си е оставил колата на аварийки точно върху пешеходната пътека. Дали е вътре в банката, пред нея или някъде в района - остава мистерия. Случката стана на столичния бул. "Княз Александър Дондуков".
"Още малко в банката да беше спрял" може би е правилен израз за ситуацията.
Коментарите оставяме на вас.
Зареждане ...


12:09 / 01.04.2022
1074







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.