"Ако бях качил клипчето веднага, щеше да има до девето коляно...дали ще се познае изрода "шофьор" който си е наел рент а Кар колица, сяда зад волана веднъж на високосна година, и застрашава живота на околните от средна лента директно пресича булеварда...Разминах се на милиметри..."
Това написа във Фейсбук гневен шофьор. Благодарение на видеорегистратор, става ясно, че човекът се е разминал със зловеща катастрофа.
Инцидентът е от сутрешните часове на 19 февруари и се развива на кръстовището на бул. "Тодор Александров" и ул. "Одрин".
Видеото, предоставено на Sofia24.bg лично от автора, показва ясно ситуацията, а други потребители коментираха под поста:
"Там стават минимум по 2 катастрофи седмично".
"Те затова ще го махнат този ляв завой".
Трети посъветва - клипчето да стане достояние на КАТ и мерки да се вземат незабавно.
Оказа се, че фирмата за коли под наем, позна автомобила, а собственикът написа:
"Имаме данни за шофьора, ще вземе мерки".
Зареждане ...


13:40 / 20.02.2022
1181






Анонимен
на 20.02.2022 г.
Като го гледаш, че завива защо не намали или спря? Или предимството ти ще ти оправи огънатите ламарини!?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.