17-годишната Ан Мари Иванова от София, която изчезна в сряда вечерта, вече е при близките си. Това съобщи във Фейсбук лелята на тийнейджърката.
"Вече си е в къщи, благодаря на всички за подкрепата", написа жената.
Припомняме, че Ан Мари беше излязла до магазина в столичния квартал "Модерно предградие" и от тогава нямаше връзка с нея. Телефонът й също бе изключен.
Веднага след изчезването й близките й пуснаха зов за помощ в социалните мрежи.
Зареждане ...


22:47 / 04.08.2022
1260







valen
на 05.08.2022 г.
Детски задници. Не знаят какво преживяват родителите.
Анонимен
на 05.08.2022 г.
А, ходила'й да са аргасва...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.