Люлката в столичния кв. "Света Троица“", пригодена за деца с увреждания, отново е счупена заради неправилно използване. Тя беше поставена октомври 2019 година и беше първата, която може да се използва от деца в инвалидни колички. След това бяха поставени още 17 такива люлки в цялата страна.
Съоръжението беше изградено с дарения, а инициативата е на Анна Йончева.
"Самата люлка не е счупена, колкото и да се опитват да обвиняват производителя, че е некачествено съоръжението. Чупят се елементи по него, които са важни и това е предпоставка за инцидент“, обясни пред bTV Анна Йончева.
Тя уточни, че производителят ще направи ремонт за своя сметка.
Зареждане ...


09:15 / 29.03.2022
444






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.