На 6 август от 21.00 ч. на сцената на Парк-театър "Борисова градина" ще излезе Александра Сърчаджиева в моноспектакъла "На живо".

"На живо" е спектакъл за истината, за живота, за трудностите и щастливите мигове в него, за това какво е да бъдеш на върха на вълната, но и да усещаш как тя те залива и преобръща.".

Билети: на касата на Парк-театър "Борисова градина“ и в търговските мрежи на EVENTIM и Ticketportal.