След настояване от страна на районната администрация на “Изгрев", подкрепено от много жалби и писма на гражданите, пешеходните пътеки по ул."Ф.Ж.Кюри" вече са обезопасени с антипаркинг колчета, съобщи районният кмет д-р Делян Георгиев.
Ето какво написа той във Фейсбук:
"По този начин се обезпечава добра видимост за пешеходците и шофьорите, към и от обособените места за пресичане. Надяваме се новите придобивки за района, да намалят инцидентите и да повишат безопасността на всички, пресичащи натоварената вътрешноквартална пътна артерия. В “Изгрев" отново доказахме, че заедно - община и граждани, можем да постигнем много за района си".
Зареждане ...


11:34 / 20.09.2022
693





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.