Петте вълчета в Софийския зоопарк, които се родиха на 15 май, вече получиха и своите имена - Алтеш, Ашина, Акела, Тайга и Джой! Това съобщиха от столичния зоопарк. 

"За радост на гледачите си и на всички останали, те растат бързо и прекарват деня в игри помежду си и със своите родители Арда и Варг", се казва още в публикацията.