Пожар е избухнал в ресторант в центъра на София, съобщиха за Sofia24.bg от МВР.

Кухня на заведение се е подпалила. Инцидентът е станал между улиците "Гургулят" и "Раковски" в столицата.

Две пожарникарски коли са пристигнали на място и пожарът вече е потушен.

Няма пострадали.

Според очевидец, огънят тръгнал от фритюрник.