Екипите на дирекцията "Аварийна помощ и превенция“ почистиха образували се ледени висулки под мостови съоръжения и пътни надлези, съобщават от Столичната община.

Отстранени са висулки от надлеза на бул. “България“, бул. “Витоша“, бул. “Ситняково“, както и на транспортния тунел на Лъвов мост.

Продължават всекидневните обходи на терен и проверките за безопасност на транспортната инфраструктура.