Жители на столичния квартал "Дружба“ сигнализираха за ужасното състояние, в което се намира подлезът при книжната борса. Причината е настанил се в подлеза клошар.

"Миризмата е непоносима, човекът понякога е агресивен към минаващите, молим за вашето съдействие!", пишат хората, предава bTV.

Мястото е почистено, но миризмата остава, а все още не е ясно кога ще има ремонт.

От общината казаха, че са предлагали работа на бездомния мъж.