Жители на столичния квартал "Дружба“ сигнализираха за ужасното състояние, в което се намира подлезът при книжната борса. Причината е настанил се в подлеза клошар.
"Миризмата е непоносима, човекът понякога е агресивен към минаващите, молим за вашето съдействие!", пишат хората, предава bTV.
Мястото е почистено, но миризмата остава, а все още не е ясно кога ще има ремонт.
От общината казаха, че са предлагали работа на бездомния мъж.
Зареждане ...


10:22 / 22.08.2022
703




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.