В столичния квартал "Дружба 1", до блок 123, се е "появил" контейнер по средата на пътното платно. Граждани сигнализират за това във Фейсбук групата на квартала, видя Sofia24.bg.

Как се е озовал този контейнер там, никой не знае. "Някой си пази място за паркиране, няма страшно", шегуват се съкварталци.