В столичния квартал "Дружба 1", до блок 123, се е "появил" контейнер по средата на пътното платно. Граждани сигнализират за това във Фейсбук групата на квартала, видя Sofia24.bg.
Как се е озовал този контейнер там, никой не знае. "Някой си пази място за паркиране, няма страшно", шегуват се съкварталци.
Зареждане ...


20:58 / 15.03.2022
557






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.