Излязоха резулатите от полевите тестове на двамата водачи от катастрофата, която стана по-рано днес на бул. "Сливница".
Тестовете за наркотици и на двамата шофьори са положителни, съобщиха за Sofia24.bg от СДВР и добавиха, че един от шофьорите е употребил и алкохол.
Припомняме, че тежката катастрофа стана около 11 часа тази сутрин.
Полицията вече е започнала разследване. Двамата водачи ще бъдат задържани.
Зареждане ...


14:18 / 15.09.2022
490







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.