Поредната госпожа със скъп "Мерцедес", решила да паркира неправилно в столицата. Този път обаче полицията е хванала жената в крачка, научи Sofia24.bg. Както се вижда от кадъра госпожата е спряла върху тротоара на кръговото на пл. "Руски паметник" в София.
"Седи като ученичка на изпит", коментира столичанин съдейки по изплашеното изражение на жената.
"С "Мерцедес" е...може си го позволи", казва друг потребител на Фейсбук.
От Sofia24.bg призоваме всеки, който иска да подаде сигнал за някаква нередност, проблем или нещо интересно, нека го направи на редакционната ни поща: novini@sofia24.bg.
Зареждане ...


19:28 / 16.03.2022
892






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.