Днес върнаха фенерите на площада при Паметника на Васил Левски, видя Sofia24.bg. Осветителните тела бяха свалени за поправка и почистване, тъй като част от стъклата бяха счупени.
Екипи на дирекция "Аварийно помощ и превенция" и фирмата, ангажирана с уличното осветление в района са поставили фенерите, съобщи Красимир Димитров, директор на АПП.
Зареждане ...


21:25 / 18.02.2022
479




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.