Днес върнаха фенерите на площада при Паметника на Васил Левски, видя Sofia24.bg. Осветителните тела бяха свалени за поправка и почистване, тъй като част от стъклата бяха счупени.

Екипи на дирекция "Аварийно помощ и превенция" и фирмата, ангажирана с уличното осветление в района са поставили фенерите, съобщи Красимир Димитров, директор на АПП.