За поредната тежка катастрофа в София научи Sofia24.bg. Този път инцидентът е станал в кв. "Младост 1", между бул."Йерусалим" и "Цариградско шосе".
"Минах през мястото. Тая кола я караха възрасни хора, явно не бяха спрели на стоп", коментира очевидец. Не се съобщава за пострадали към този момент.
Шофирайте внимателно!
Ако и вие искате да подадете сигнал, или просто да ни разкажете нещо интересно, можете да го направите на имейл: novini@sofia24.bg или на официалната ни Фейсбук страница - Sofia24.bg.
Зареждане ...


19:41 / 12.07.2022
1561







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.