Вандалски прояви са причина новата беседка в столичния квартал "Овча купел" да е разрушена. Това е поредната изгорена беседка в парк "Бузема", срещу Старата баня, сигнализират граждани, научи Sofia24.bg.
Най-вероятно никой не търси причината за вандалските прояви и нападения от този вид остават безнаказани, а в същото време се полагат усилия за поддържането на зелената площ.
Зареждане ...


14:31 / 09.11.2021
800






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.